3. atletický desetiboj pro všechny děti se blíží!

1. 10. 2012 - JitkaSt.

Nemáte-li jiné plány, zapište si sobotu 13.10. do diáře, jako významnou sportovní událost. Na atletickém ovále kroměřížského stadionu odstartuje 40. ročník Chřibského maratonu a s ním premiérově i maraton dětský, štafetový.


Již potřetí se dveře atletického oválu otevřou pro všechny děti. Na stadionu bude čekat v rámci projektu atletika pro děti deset disciplín, kde si děti budou moci vyzkoušet své sportovní dovednosti. Od 9.30 se bude na dráze běhat, skákat a házet. Na své si příjdou děti nejmenší, i školáci. V 10,30 bude odstartován 40. ročník maratonu Chřibského. U příležitosti těchto významných maratonských narozenin jsme přichystali maratónský běh malých atletů. První dvě dětské štafety se proběhnou zároveň s maratonci dospělými, kteří se po absolvování dvou okruhů na dráze vydají na náročnou 42km trať. Sportování na dráze bude ukončeno ve 12,30. Dětský maraton bude dál pokračovat. K jeho úspěšnému zdolání je potřeba 105x oběhnout atletický ovál. Proto, pokud máte doma dětské nožičky, příjďte si s nimi zaběhat, potřeba jich bude opravdu hodně. Na každého malého sportovce čeká malá odměna :-). S sebou kromě dětí vezměte dobrou náladu, oblečení sportovní, dle počasí a všechny předměty, co způsobují hluk pro řádné povzbuzení malých i větších sportovců. Přejte nám pěkné počasí!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SM systém

Stabilizačně-mobilizační terapie MUDr. R. Smíška. Kompletní program pro regeneraci páteře.

více informací

Atletika pro děti

Atletická školka a přípravka pro děti od 5 do 11 let. Pravidelné tréninky na atletickém stadionu v pátky 16.30-17.30 (do konce října).

více informací

Běhání

Pro radost, kondici, zdraví.

více informací

 

Aktuality


Běh pro Gambii

9. 10. 2013 - JitkaSt.


Přes Hostýnské vrchy pěkně po svých

11. 8. 2013 - JitkaSt.

Pokud nenapíšu několik řádků hned dneska, už se k tomu nedostanu. Včera jsme se byli proběhnout. Sice to bylo trochu dál, než obvykle, ale občas se musí vyzkoušet i něco jiného.


Otázka: je možné maraton běžet na pohodu? Odpověď: ano!

13. 5. 2013 - JitkaSt.

Deštivé počasí posledních dnů se z Čech přestěhovalo na neděli na Moravu. Tentokrát mi to ale vůbec nevadilo. Praha se probudila do pěkného slunečného nedělního rána. Vše bylo přichystáno akorát.


Vienna City Marathon 2013

16. 4. 2013 - JitkaSt.

Před půlrokem jsem dostala dárek. Byl opravdu originální. Půlroku jsem se těšila, až ho budu moci použít. Byl to dárek na jedno použití a využít se mohl na konkrétním místě, v konkrétní den a čas. Bylo to startovní číslo na 30.
Obrazem

Actis effector 24.6.2012